Projekty Projekty


Rádi bychom vám představili projekty, které jsme vytvořili v minulosti i ty, na kterých pracujeme zrovna teď. Možná mezi nimi naleznete i svoje oblíbené filmy a seriály.

Dvacet tisíc pořadů

Zakladatel DW Agentury Dušan Walter se podílel na výrobě českých verzí více jak dvaceti tisíc filmových a seriálových titulů. V devadesátých byly mezi nimi například dnes už kultovní seriály jako M.A.S.H, Beverly Hills 90210, Melrose Place, National Geographic, Černá zmije, Dallas, MacGyver, Kojak, Kolombo, Pobřežní hlídka či Měsíční svit a filmy jako Vetřelec 3, Policajt z Beverly Hills a mnoho dalších.

Machete

Pro spoečnost EEAP jsme po takových lahůdkach, jako byly filmy The Road, Across The Hall, Friendship a Splice, vytvořili českou verzi filmu Machete. Hlavní roli ztvárnil Danny Trejo, kterému propůjčil svůj hlas vynikající Jiří Hromada.

Seriály pro Disney Channel

Mezi naše další současné projekty patří dabing seriálů pro The Walt Disney Company. Momentálně třeba seriál The Hive, Příběhy z úlu. Dále připravujeme skvělý edukativní seriál pro nejmenší Speciální Agent Oso, který je plný písniček a vzdělávacích scén. A také pokračuje práce na velmi oblíbeném dětském seriálu Phineas and Ferb.

Zákon a pořádek

V našich studiích se pravidelně rodí nová pokračování české verze seriálu Zlákon a pořádek, který v současné době vysílá TV Nova.

TV Nova

Pro TV Nova jsme vytvořili české verze nejen těchto filmů a seriálů:
Velký závod
Lara Croft – Kolébka života
Kate a Leopold
Alexander Veliký
Felix a Rose
Aféra Profumo
Battlestar Galactica
Hvězdná brána
Kobra 11
Zákon a pořádek
Ztraceni
Plastická chirurgie s.r.o.
Nebezpečná advokátka Patty Hewesová
Smallville

Řitka video

Pracovali jsme i na českých verzích řady filmů pro společnost Řitka video:
Jeřábi táhnou
Osud člověka
Bojovali za vlast
Solaris
Ivanovo dětství
Jdi a dívej se
Moskva slzám nevěří
Děrsu Uzala
Svéráz národního lovu
Lili Marleen
Most
Zavraždění Trockého
Černý déšť
Balada o Narajamě

  • Dotaz
  • Reference
X
X

Jméno:

Email:

Dotaz: