Technologie Technologie


Vytvořit dokonalý zvuk znamená mít dokonalé technické vybavení. Pracujeme plně digitálně, disponujeme dvěmi zvukovými studii, přepisovým pracovištěm a využíváme vlastní Smartjog a Digidelivery servery, díky kterým budou vaše data vždy v naprostém bezpečí.

Dabingové studio 1

V našem hlavním zvukovém studiu využíváme systém Pro Tools HD 2. Tento systém umožňuje kompletní zpracování zvuku ve stereu, 5.1 a samozřejmě také Dolby Digital. Ve zvukovém archívu studia je vám k dispozici téměř nekonečné množství efektů a hudebních motivů. Dabingové studio 1 je vhodné i pro tvorbu reklamních TV spotů a radiospotů.

Dabingové studio 2

I v našem druhém studiu používáme systém Pro Tools HD 2. Toto studio je využíváno především pro dabing. V dabingových studiích 1 a 2 využíváme mikrofony NEUMANN TLM 103, NEUMANN TLM 103, NEUMANN TLM 193 a NEUMANN U 87.

Přepisové pracoviště

Na přepisovém pracovišti provádějí naši technici pečlivou kontrolu všech materiálů a vyrábějí pro naše klienty vysílací kopie. Obrazové i zvukové přepisy dodáváme ve formátech DBTC, BTC, XDCAM, DVCAM, DAT, DA8. Připravíme pro vás výstupy i v dalších formátech jako AVI, MPEG, MOV, WAV, AIFF, MP3.

Smartjog a Digidelivery servery

Při naší práci se stále více prosazuje moderní bezpásková výroba, která je pohodlnější a spolehlivější než tradiční postupy. Pro přenos vstupních a výstupních dat proto využíváme nejen datová média a kazety, ale také naše vlastní Digidelivery a Smartjog servery.

Výroba titulků

Pro naše klienty jsme schopni vyrobit také titulky, a to jak skryté v systému FAB, tak vkládané do obrazu.

  • Dotaz
  • Reference
X
X

Jméno:

Email:

Dotaz: